Navigation Menu+

10 reklam jedzenia, które zaciekawią, wzruszą, oburzą lub rozbawią

Posted on 12 listopada 2014 by in Ciekawostki | 1 comment

zabawna-reklama27

Jedzenie jest jedną z podstawowych czynności życiowych człowieka ale też i wszystkich żyjących istot. Jednak tylko homo sapiens sapiens doprowadził je do poziomu sztuki, nie mówiąc już o stworzeniu całej gamy przyrządów służących do jego przygotowania oraz przechowywania. Jak nietrudno się domyślić obecnie trwa walka o klienta, a prowadzona jest ona głównie na polu marketingowym (ale tez i technologicznym). Przedstawiam Ci 10 reklam jedzenia, które zaciekawią, wzruszą lub rozbawią.

Nolan Cheddar zdecydował się na pójście „w emocje”. Trzy melodie o zupełnie innym tempie oraz uczuciach im towarzyszących zaprezentują historię pewnej łakomej myszy.

Pewien producent odzieży, a dokładnie męskiej bielizny, postanowił zobrazować rezultaty noszenia majtek konkurencji poprzez odniesienie do jedzenia, a konkretnie jajek. Robi wrażenie, szczególnie jeśli jest się mężczyzną.

Skoro mowa o byciu mężczyzna… Ta reklama daje do myślenia.

Jak wiadomo bycie na diecie nie jest sprawą łatwą. Szczególnie, jeśli walczy się ze swoim brzuchem w trakcie przyjęcia…

Niektóre dzieci są bardzo „specjalne” i „wyjątkowe” – dla nich przygotowano specjalną dietę od „Rosemary’s Food”. Diabelnie dobre!

Coraz modniejszy staje się „Slow Food”. Może wpadniesz do tej czeskiej restauracji, gdzie goście spieszący się nie są mile widziani?

Dumny tato z malutkim synkiem na piersi oraz wzrok pięknych kobiet. o piękna wizja. Jest jednak w niej pewien haczyk…

Skoro już jesteśmy przy tematach „prolife”… Cóż komentarz zbędny.

Jedzenie z McDonald’s jako przynęta na ryby? Tak ale tylko te największe i przy okazji załatwiania rodzinnych porachunków.

Zestawienie kończy „gorące jedzenie” z tej samej sieci w wersji retro.
Smacznego!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

1 Comment

  1. Dopiero na samym dole skapłem się, że opisy dotyczyły filmów nad…

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>