Navigation Menu+

7 ciekawych youtuberów związanych z ćwiczeniami i zdrowym odżywianiem

Posted on 9 stycznia 2015 by in Ciekawostki | 1 comment

946883_650619564951514_67305210_n

Wiele osób marzy o zgrabnej figurze, zdrowiu oraz ponętnej sylwetce. Nic oczywiście nie zrobi się samo ale wszystko można osiągnąć dzięki systematyczności, wytrwałości oraz trwaniu przy zakładanych postanowieniach.

Poniżej prezentuję Ci listę 7 polskich vlogerów, którzy pomogą Ci dojść do bardzo dobrej formy, a przy okazji cieszyć się zdrowiem. Zawiera ona osoby o bardzo różnym poziomie uprawianych dyscyplin, a ich przekaz skierowany jest do różnorakich grup pod względem stopnia zaawansowania, płci i wieku.

maxresdefault

„Domownia” to kanał na platformie Youtube oraz Fanpage na Facebooku na którym przedstawiane są ćwiczenia budujące dobra sylwetkę, które można wykonać w domu na najprostszym sprzęcie. Prowadzący udowadnia, iż niekoniecznie trzeba posiadać karnet na siłownię aby dobrze i zdrowo wyglądać. W dziale „Q&A” odnajdziesz również rady w kwestii suplementacji oraz odżywiania.

Adres kanału youtube – link

119_app_articles_image_trec_nutrition_mmichal_karmowski_kulturystyka

Inną kategorię „wagową” stanowi już Michał Karmowski, którego należy nazwać zawodowym kulturystą i trenerem. Porady dotyczą suplementacji, odżywiania oraz rozkładu ćwiczeń dla osób chcących wykuwać swoją formę na siłowni. Adres kieruje do kanału „zapytaj trenera” gdzie poza w/w osobą wypowiadają się również specjaliści z tej dziedziny.

Adres kanału youtube – link

mqdefault

Ćwiczący razem duet damsko-męski Marta i Alan pokazują w jaki sposób należy przygotowywać posiłki, jak żyć zdrowo oraz dokumentują swoje zmagania filmami i zdjęciami pokazującymi przemiany ich ciał.

Adres kanału youtube – link

1a

Kolejna para ćwicząca razem – Alina i Lucky – ćwiczenia, motywacja i właściwe odżywianie – to wszystko można osiągnąć poprzez wspólną prace i pozytywne nastawienie. Uwaga – strona bardzo motywuje!

Link do strony www gdzie odnaleźć można przekierowania na youtube – link

post-144748-0-06574900-1338812589

Natalia Gacka to trenerka fitness i czynna zawodniczka w tej dyscyplinie sportowej. Jej domeną są ćwiczenia dla kobiet chcących ukształtować swoją sylwetkę, a przy okazji dobrze się bawić ćwicząc. Efekty jej treningów widać na załączonym powyżej zdjęciu.

Adres kanału youtube – link

o-mnie

Trenerkainfo to Aleksandra Żelazo dedykująca swoje ćwiczenia wszystkim, bez względu na płeć, którzy marzą o sportowej sylwetce, a z rożnych przyczyn nie chcą (bądź nie mogą) ćwiczyć z dużymi ciężarami. Bardzo ciekawe rady, diety oraz treningi od dyplomowanej instruktorki kilku dziedzin sportu.

Adres kanału youtube – link

wb_prow2d

Marcin Nowak czyli lekkoatleta-sprinter, jest osobą znaną w środowisku biegaczy. Jego filmy pozwolą dobrać odpowiednie obuwie, ubranie oraz technikę dla osób rozpoczynających przygodę z biegami – zarówno tych myślących o profesjonalnym uprawianiu tego sportu, jak i po prostu chcących zadbać o zdrową sylwetkę.

 Adres kanału youtube – link

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (4 votes cast)
7 ciekawych youtuberów związanych z ćwiczeniami i zdrowym odżywianiem, 5.0 out of 5 based on 4 ratings

1 Comment

  1. brakuje tutaj kanału na yt „PoMocny”

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>