Navigation Menu+

Ranking wag kuchennych

Posted on 14 listopada 2013 by in Ciekawostki | 0 comments

Eldom-WK270

Każdy posiłek i każda dieta wymaga odpowiedniego przygotowania. W celu odmierzenia prawidłowej ilości składników niezbędnym urządzeniem będzie waga kuchenna. Wraz z rozwojem technologii mamy obecnie do czynienia z różnymi typami wag. Poniżej prezentujemy najbardziej praktyczne sprzęty tego typu w kuchni.

Eldom WK210
Na miejscu pierwszym w naszym rankingu znajduje się elektroniczna waga kuchenna Eldom WK210. Elegancki srebrny sprzęt doskonale odnajdzie się i wpasuje w każdą kuchnię. Waga pomieści do 2,4 l składników o łącznej wadze do 5kg. Tym samym sprawdzi się przy odmierzaniu dużych porcji. Warto zaznaczyć, że dokładność podziałki sięga 1g! Waga poinformuje nas o przeładowaniu oraz o rozładowaniu baterii. W ustawieniach urządzenia można wybrać jednostki wagi, dzięki czemu odmierzymy dokładne proporcje z każdego przepisu. Wraz z wagą dostępna jest wielka misa, która zabezpieczy składniki przed rozsypaniem czy rozlaniem. Waga jest bardzo prosta w obsłudze. Na jej obudowie dostępne są 4 przyciski, za sprawą których dostosujemy wagę do każdej sytuacji. Na koniec warto dodać, że urządzenie wyposażone jest również w minutnik z alarmem, zegar oraz termometr.

Eldom WK210

Źródło zdjęcia: merlin.pl

Zelmer KS1700
Zelmer KS1700 to kolejna pomocna w kuchni propozycja.  Produkt ten spodoba się wszystkim osobom dbającym o linię i miłośnikom zdrowego i smacznego gotowania. Waga za sprawą wbudowanych danych poda skład 99 produktów. Umożliwia ona pomiar masy, a także gwarantuje prawidłowe określenie zawartości składników dania. Taka funkcjonalność pozwala na samodzielne ułożenie i przestrzeganie diety. Jednostki wagowe, które wykazuje waga to funty, gramy oraz uncje. Dokładność każdego pomiaru wynosi do 1 g. Waga jest niewielkich wymiarów, dzięki czemu nie zajmie dużo miejsca w kuchni, a jednocześnie pomieści sporą ilość składników (o łącznej wadze do 5 kg).

Zelmer KS1700

Źródło zdjęcia: agito.pl

Soehnle 65105
Kolejna waga to elegancki model Soehnle 65105. Waga podobnie jak poprzednie produkty pozwala na odmierzanie ilości składników zarówno w gramach, jak i funtach. Wszystkie ważone elementy układane są na stylowej szklanej platformie. Maksymalny poziom wagi to 5 kg, gdzie skala podziałki i zarazem dokładność pomiaru wynosi 1g. Urządzenie posiada wskaźnik przeciążenia wagi oraz wskaźnik rozładowania baterii. Dodatkowo, sprzęt cechuje się funkcją tary. Waga jest elektroniczna, dzięki czemu jej odczyt nie sprawi problemu ani młodszym, ani starszym użytkownikom.

Soehnle_65105

Źródło zdjęcia: affordablescales.com

Kela 15744
Na miejscu czwartym w rankingu znalazła się waga Kela 15744. Jest to piękny turkusowy sprzęt, który doskonale wpasuje się w każdą kuchnię. Swoją obecnością z pewności doda jej swoistego uroku. Za pomocą wagi odmierzymy składniki na potrawy o wadze do 5kg. Nasze pomiary będą tak samo dokładne jak przy użyciu pozostałych wag i wyniosą do 1 g. Waga umożliwia ważenie w kilogramach i gramach. Wśród jej funkcji dodatkowych znajdziemy automatyczne wyłączanie oraz ważenie+doważanie. Waga jest płaska, dzięki czemu na jej powierzchni żywność będzie się dobrze trzymać. Kolorowy dodatek to nie tylko funkcjonalność dla kuchni, ale także radość dla oczu. W taka wagą praca w kuchni będzie dużo przyjemniejsza.

Kela 15744

Źródło zdjęcia: webkupiec.pl

Eldom WK270
Ostatnia w naszym rankingu jest waga kuchenna Eldom WK270. Od swojej niedalekiej kuzynki, Eldom WK210 różni się wieloma rzeczami. Po pierwsze, wyglądem przypomina model Kela. Wagi Eldom WK270 są bowiem dostępne w kilku barwnych kolorach. Po drugie, nie zawierają misy do ważenia, a oferują płaską, stabilną powierzchnię. Wśród jej funkcji znajduje się automatyczne wyłączanie, funkcja tarowania, możliwość pomiarów objętości płynów, a także wskaźnik rozładowania baterii. Jak przy wszystkich wyżej wymienionych produktach, waga odmierzy składniki o maksymalnym obciążeniu do 5 kg, z dokładnością co do 1 g.

Eldom WK270

Źródło zdjęcia: wagaelektroniczna.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>