Navigation Menu+

Sharp – nowy wielki gracz na rynku telewizorów

Posted on 25 maja 2017 by in Ciekawostki | 0 comments

chairs-2181960_1280

Chcesz kupić nowy telewizor, ale nie wiesz na jaką markę postawić? Sprawdź zatem co do zaoferowania ma japońska firma Sharp. Producent ten jest coraz poważniejszym konkurentem dla największych graczy na rynku, a wszystko dlatego, bo oferowane przez Sharpa telewizory to wysoka jakość w przystępnej cenie.

Japońska marka Sharp nie jest nowym graczem na rynku elektroniki, jednak dopiero od niedawna staje się realną konkurencją dla największych: Samsunga, LG czy Sony. Firma, która dotychczas pozostała daleko w tyle za czołówką, obecnie przebojem zdobywa rynek smart tv i w jej ofercie znajduje się największy telewizor produkowany seryjnie, który liczy aż 90 cali. Jeśli zastanawiasz się, jaki telewizor kupić, sprawdź dlaczego Sharp stanowi coraz wyraźniejszą konkurencję dla pozostałych producentów.

Opcje internetowe

Odbiorniki Sharp aquos to inteligentne telewizory o bardzo rozbudowanych opcjach internetowych. Wprawdzie nie mają one systemu operacyjnego, jak Samsung czy LG, jednak wgrane oprogramowanie pozwala na swobodne korzystanie z Internetu oraz aplikacji. Telewizor łączy się z Internetem za pośrednictwem wbudowanego modemu WiFi.

Łącza

Telewizory Sharp posiadają możliwość podłączenia za pośrednictwem łącza Bluetooth klawiatury do obsługi odbiornika. Dzięki temu nie ma potrzeby zajmowania jednego z gniazd usb. Odbiornik jest wyposażony w 3 wejścia tego typu i w taką samą liczbę gniazd HDMI. Taka ilość portów w zupełności wystarczy do codziennego użytkowania sprzętu. Kolejnym atutem telewizorów marki jest wbudowany czytnik kart SD oraz możliwość nagrywania filmów na dysk podłączony przez port USB.

Jakość w przystępnej cenie

Telewizory Sharp to odbiorniki ultra HD oraz 4K, w których jakość wyświetlanego obrazu jest bardzo wysoka i umożliwia dokładne obejrzenie nawet najdrobniejszych szczegółów. Sharp zastosował technologię optymalizacji ruchu Active Motion, dzięki której płynność odwzorowanego na obrazie ruchu jest bardzo wysoka. Sprawia to, że telewizory te znakomicie sprawdzają się zwłaszcza podczas oglądania sportowych rozgrywek. Co ciekawe, telewizory sharp dostępne są w korzystniejszej cenie, niż ich odpowiedniki z ofert innych producentów.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>