Navigation Menu+

Świąteczny prezent dla pani domu

Posted on 29 listopada 2015 by in Ciekawostki, Porady | 0 comments

Philips HR 1372/90

Święta zbliżają się coraz większymi krokami, pora więc podjąć temat robionych przy tej okazji prezentów. Wśród wielu różnych drobiazgów, które sprawdzą się w roli świątecznych upominków, znajdziemy także drobne sprzęty AGD – z pewnością zadowolą niejedną gospodynię domową. Oto na jakie sprzęty warto zwrócić uwagę.

Małe AGD to przede wszystkim urządzenia, które znajdą zastosowanie w kuchni. Mogą stanowić zastępstwo dla starszych i wysłużonych sprzętów lub stanowić uzupełnienie całego wyposażenia.

Do przydatnych akcesoriów tego typu należą np. sokowirówki, za pomocą których będziemy mogli w dowolnej chwili przygotować pyszne i zdrowe soki. Nie tylko z owoców, ale również z warzyw.

Zwróćmy także uwagę na profesjonalne parowary. W tych urządzeniach z łatwością przyrządzimy pełnowartościowe posiłki, a co więcej, nie będziemy musieli korzystać w tym celu z kilu garnków. W parowarze znajdziemy bowiem kilka poziomów lub pojemników, które wykorzystamy do jednoczesnego przygotowania różnych składników.

W każdym domu z pewnością przyda się także sandwicz – to szybki sposób na przyrządzenie pysznych zapiekanych kanapek bądź tostów. Co więcej, niektóre modele sandwiczy wyposażone są w wymienne płytki, które umożliwią przygotowanie również deseru w postaci słodkich gofrów.

Wielofunkcyjnym produktem przeznaczonym do użytku w kuchni jest także blender. Zaawansowane modele z powodzeniem zastąpią nam tradycyjny mikser – dzięki nim przygotujemy np. sosy, desery, dania obiadowe, posiekamy mięso czy przygotujemy majonez. Różne rodzaje blenderów dostępne są np. w tym miejscu: http://www.euro.com.pl/blendery.bhtml.

Każda pani domu, po skończonej pracy z pewnością odpocznie przy filiżance wybornej kawy czy herbaty. Również one dostępne są w sklepach ze sprzętem AGD, a pośród nich możemy znaleźć zupełnie nietypowe mieszanki, które umilą świąteczny czas.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>