Navigation Menu+

Skuteczne przechowywanie wielkanocnych potraw dzięki marce Liebherr

Posted on 17 kwietnia 2014 by in Lodówki | 0 comments

Liebherr_ch_odziarko-zamra_arka-CBNes6256-2

Przed Świętami Wielkanocnymi nasze spiżarnie i lodówki przepełniają się od produktów potrzebnych do przyrządzenia wielu tradycyjnych potraw. Po świątecznej uczcie część dań wymaga kilkudniowego przechowania. Jednak nadmiar domowej żywności niestety przeważnie trafia do kosza. Marka Liebherr dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii do przechowywania i zamrażania produktów spożywczych, skutecznie pomaga ograniczać problem marnowania żywności.

Z badań przeprowadzonych na zlecenie Komisji Europejskiej w 2010 roku http://ec.europa.eu/environment/eussd/pdf/bio_foodwaste_report.pdf, wynika, że rocznie w Europie do kosza trafia 89 milionów ton dobrej do spożycia żywności. Domowe produkty spożywcze stanowią aż 61% marnowanej żywności przez europejskich konsumentów, z czego 12% stanowią niezjedzone resztki. Wyrzucane produkty to marnotrawstwo pieniędzy, ale także energii i wody potrzebnej do wytworzenia, transportu i dystrybucji żywności.

Marka Liebherr dzięki nowoczesnym technologiom oraz wysokiej jakości produktów pomoże przechować domowe potrawy tak, aby się nie zmarnowały. Doskonałym i cieszącym się dużą popularnością pomysłem na zachowanie świeżości żywności na dłużej jest mrożenie. W nowych modelach zamrażarek wolnostojących marki Liebherr zastosowano rewolucyjną technologię SuperFrost, która pozwala szybko i prosto mrozić produkty z zachowaniem witamin. Dzięki funkcji NoFrost wszystkie produkty są mrożone obiegowym, pozbawionym wilgoci powietrzem, a mrożonki nie oszraniają się. Dzięki wygodnym szufladom z przezroczystych frontem, w zamrażarkach Liebherr zmieścimy wielkanocne potrawy o zróżnicowanych wymiarach.

Liebherr

W chłodziarko – zamrażarkach marki Liebherr została również zastosowana rewolucyjna, opatentowana technologia BioFresh. Funkcja BioFresh gwarantuje idealny klimat dla wyjątkowo długiej świeżości produktów spożywczych. W temperaturze nieco ponad 0°C  i przy idealnej wilgotności powietrza owoce i warzywa, mięso, ryby, produkty mleczne zachowują zdrowe witaminy, delikatny aromat oraz apetyczny wygląd do trzech razy dłużej niż ma to miejsce w tradycyjnej lodówce. Dzięki temu wszystkie produkty niewykorzystane na wielkanocnym stole zostaną przechowane w optymalnych warunkach.

Troska o środowisko w firmie Liebherr rozpoczyna się już we wczesnej fazie projektowania chłodziarek i zamrażarek. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej elektroniki marka Liebherr oferuje klasę energetyczną A+++, która zapewnia najwyższy poziom oszczędności energii.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>