Navigation Menu+

Nowość! Czajniki Raven

Posted on 15 grudnia 2013 by in Nowości | 0 comments

herbataa

Mówi się, że nie można zacząć dnia bez kawy. Niestety nie mogę się z tym zgodzić. Są bowiem osoby (w tym ja), które mimo zdziwienia innych kawy nie piją. Ani rano, ani wieczorem, w ogóle. Tym samym nie wyobrażają sobie rozpoczęcia dnia bez kubka wypełnionego ciepłą herbatą z cytryną. Do tego celu przydatny jest dobry czajnik, który nie spali się przy częstym użytkowaniu. Na szczęście jest w czym wybierać.

Nie wiem, czy ktoś z Was słyszał o czajnikach marki Raven. Jak na razie w swojej ofercie mają 3 rodzaje czajników elektrycznych. Każdy z nich ma pojemność 1,7 litra, co daje możliwość przygotowania wody na kilka herbat jednocześnie (jest to doskonałe rozwiązanie przy dużej ilości domowników). Co istotne, czajniki te posiadają płaską grzałkę płytową, która umożliwia bezpieczne zagotowanie małej ilości wody. Taka grzałka to także  łatwość w utrzymaniu czystości.

Niemałą zaletą czajnika jest wyposażenie w podświetlany wskaźnik poziomu wody. Gwarantuje to pełną kontrolę nad ilością gotującej się wody. Dodatkowo, obrotowa podstawka pod czajnik zapewnia ustawienie sprzętu w każdym kierunku – szybko i komfortowo.
Przy czajnikach RAVEN warto także wspomnieć o bezpieczniku termicznym. Dzięki niemu częste gotowanie wody nie wpłynie na przegrzanie się czajnika. W kwestii bezpieczeństwa zadbano również o wyłącznik, który automatycznie się uruchomi po zagotowaniu wody.

Czajniki Raven dostępne są w trzech wariantach, różniących się między sobą designem i kolorystyką. Wytworzone z solidnego tworzywa sztucznego zapewnią funkcjonalność i użyteczność przez naprawdę długie lata.

 

raven

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.0/5 (2 votes cast)
Nowość! Czajniki Raven, 3.0 out of 5 based on 2 ratings

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>