Navigation Menu+

Piekarnik przeznaczony do zadań specjalnych

Posted on 12 grudnia 2012 by in Nowości | 1 comment

czarny-piekarnik-Master-Chef

Na początku przyszłego roku w sklepach pojawi się najnowsze dziecko firmy Mastercook – piekarnik MF-880 ATCN. Wyposażony będziesz w szereg unikalnych rozwiązań technologicznych.

Piekarnik będzie dostępny w kolorze klasycznej czerni, więc idealnie wpasuje się do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym. Został wyposażony w innowacyjne rozwiązanie Master Chef, które gwarantuje, że wypieki będą doskonałe, nawet jeśli podejmie się ich mało doświadczona w sztuce kulinarnej osoba. Wystarczy, że wstawimy do piekarnika naczynie z jedzeniem i wybierzemy jeden z 12 odpowiednich guzików odpowiadający rodzajowi potraw. Piekarnik sam wybierze najbardziej optymalną temperaturę i czas potrzebny na przygotowanie potrawy. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie będziemy musieli się już martwić, czy ciasto wystarczająco wyrośnie, a pieczeń będzie odpowiednio miękka i krucha. Wyręczy nas w tym specjalny program, który dobierze najlepsze parametry pieczenia potraw oraz idealnie zarumieni danie, bez efektu tzw. „wysuszenia”.

Nie mamy pomysły co przygotować na obiad? Do drzwi niespodziewanie zapukali goście? Teściowa wprosiła się na kolację? Te kryzysowe sytuacje mogą wyprowadzić z równowagi niejedną panią lub pana domu. Każdy kryzys kulinarny jest do opanowania, ale dzięki unikalnemu rozwiązaniu zastosowanemu w modelu MF-880 ATCN możemy go zwyczajnie uniknąć. W piekarniku jest zaprogramowana elektroniczna książka kucharska, która zawiera 49 programów do pieczenia najpopularniejszych i najchętniej spożywanych potraw.

Ktoś może pomyśleć, że tyle nowoczesnych funkcji w jednym piekarniku na pewno świadczy o tym, że jego obsługa może być skomplikowana. Nic bardziej mylnego. Producent zapewnia, że piekarnik MF-880 ATCN jest bardzo prosty w obsłudze. Wyposażony jest w intuicyjny programator dotykowy z dużym wyświetlaczem LCD. Co istotne wszystkie komunikaty wyświetlane są w języku polskim. Poza tym piekarnik potrafi sam się… wyczyścić. To nie żart, ale kolejna z przydatnych funkcji tego modelu. Do czyszczenia wykorzystuje funkcję pyrolizy (autoczyszczenie w wysokiej temperaturze). W praktyce oznacza to, że wnętrze piekarnika podgrzewane jest do bardzo wysokiej temperatury, która sprawia, że wszelkie zanieczyszczenia a nawet tłuszcz zostają zamienione w popiół. Potem wystarczy tylko zebrać pozostałości wilgotną szmatką.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

1 Comment

  1. I takie rozwiązania mi się podobają. Mam dwie lewe ręce do gotowania, a co dopiero do pieczenia, więc moimi oczami takie piekarniki są na wage zlota.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>