Navigation Menu+

Dobry doradca AGD powinien…

Posted on 26 maja 2012 by in Porady | 0 comments

agd_rozne

Wiadomo, że dla każdego klienta, który nie za bardzo zna się na urządzeniach wyprawa do sklepu w celu zakupienia wyposażenia domu może być prawdziwą katorgą. Dlatego też warto by dany sklep posiadał w pracownikach kilka naprawdę bardzo przeszkolonych ludzi. Chodzi więc o to, by umieli oni doradzić praktycznie każdego klientowi, oraz oczywiście by mogli pomóc w podejmowaniu decyzji.

agd rozne

Dla klienta takie zakupy zdarzają się raz na jakiś czas, dlatego też gdy już dotrze do takiego sprzedawcy czy też doradcy który będzie umiał mu w taki zaprezentować dany sprzęt że klient nie będzie miał problemu z wybraniem czegoś idealnego dla siebie. Możemy być przekonani co do tego, że czasami bywa naprawdę bardzo różnie, z tego typu doradztwem, dlatego też na samym początku należy sprawdzić czy dany sklep posiada przeszkolonych w tym kierunku pracowników, w taki sposób by można było to wszystko uzgodnić.

Być może zaskoczy nas fakt, ale coraz więcej sklepów jest na takie rozwiązanie zdecydowanych, ponieważ bardzo często dzieje się też tak, że klienci chodzą po sklepie i właściwie to sami nie wiedza czego oczekują. Tak więc krótki wywiad ze sprzedawcą powinien sprawić, że będą oni mogli zobaczyć kilka modeli danego sprzętu i dzięki temu wybór będzie znacznie bardziej prosty. Wiadomo, że ludzie mają różne oczekiwania, dlatego też sprzedawca powinien się na tym wszystkim znać, oraz zrobić praktycznie wszystko by każdy klient wyszedł ze sklepu z dokładnie taką rzeczą z jaką będzie chciał.

Czasami ludzie kompletnie się nie znają na poszczególnych funkcjach urządzę, dlatego też może to być dość trudne. Dlatego też należy koniecznie o tym pamiętać a dzięki temu będzie nam o wiele bardziej prosto znaleźć odpowiednie rozwiązanie, upraż zakupić dokładnie to co będziemy chcieli. Warto więc się nad tym porządnie zastanowić, a być może dojdziemy do wniosku, że takie rozwiązanie będzie niezwykle atrakcyjne a dzięki temu że ktoś nam doradzi będzie nam o wiele łatwiej podjąć odpowiednią decyzję.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Dobry doradca AGD powinien…, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>