Navigation Menu+

Do lata, gotowi, start!

Posted on 24 marca 2014 by in Pozostałe | 0 comments

lato

Czas ma to do siebie, że niekiedy bardzo szybko ucieka, często  chowając przy tym naszą czujność pod dywan. Jeśli nie chcemy, aby ten nas zaskoczył, już teraz zacznij przygotowania do letniego sezonu wypoczynkowego. Jeśli już teraz zaczniemy kompletować wyposażenie, możemy liczyć na duży wybór i stosunkowo niskie ceny.

Do lata piechotą będę szła?

Piechota, piechotą, ale jeśli lubimy letnie wypady za miasto – raczej bez dwóch albo czterech kółek się nie obejdzie. Warto już teraz zacząć kompletować sprzęty na nasze letnie wypady – dzięki temu unikniemy tłoku w sklepach, a do tego możemy liczyć na nieco niższe ceny. Na wypady za miasto z warto zabrać specjalne lodówki turystyczne – te pozwolą na przetrwanie naszych smakołyków, nawet w czasie największych upałów. Wiele z nich jest ładowanych przez gniazdko zapalniczkowe w samochodzie. Niektóre modele są także przystosowane do przewożenie na rowerze – przez co, będziemy mogli zorganizować smakowity piknik wszędzie tam, gdzie nas nogi poniosą.

lato

Letnie pichcenie

Jeśli planujemy dłuższy pobyt w domku letniskowym – warto pomyśleć o nabyciu kuchenek nastawnych i turystycznych – zależnie od naszych potrzeb – możemy dostać zarówno kuchenki gazowe, jak i elektryczne – dzięki  czemu, w każdym miejscu będziemy mogli realizować nasz talent kulinarny. Jeśli posiadamy ogród lub własną działkę, warto już dziś pomyśleć nad tym, aby umieścić tam solidny grill ogrodowy. Dzięki temu można stworzyć niezwykłą letnią kuchnię na świeżym powietrzu i zachwycać gości rozmaitymi pysznościami. Grille ogrodowe pozwolą na mistrzowskie popisy kulinarne – wiele z nich posiada zarówno odkryte palenisko, jak i kryty ruszt, a nawet palniki gazowe – tak aby umożliwić przygotowanie wybranych pyszności na poziomie MasterChefa. Po udanych imprezach przy grillu, warto zadbać o bezpieczeństwo gości – w tym przypadku, nie zapomnijmy zaopatrzyć się w alkomat – kto raz go nabył, ten wie jak często ten się może przydać.

grill

Letni klimat pod kontrolą

Nie warto czekać na falę upałów i tłum ludzi, szturmujących sklepy w poszukiwaniu sprzętów, które ulżą im w ukropie. Warto już dziś przygotować się na letnie upały. W sklepach możemy dostać wszystko to, co pozwoli skutecznie obniżyć temperaturę – od wentylatorów i cyrkulatorów, poprzez klimatory i klimatyzatory. Niektóre modele posiadają także większe udogodnienia – jak na przykład możliwość sterowania pilotem czy też czujnik, pozwalający na ustawienie optymalnej temperatury. Duży wybór możesz znaleźć tutaj.

fan-154868_640

Błogie chwile leniwca

Jeśli kochamy błogi wypoczynek pod chmurką, zróbmy to jak należy! W tej dziedzinie nie warto stosować półśrodków – wyposażmy więc swój ogród lub taras w meble, które będą idealnie służyły naszemu wypoczynkowi. Naładujmy swoje życiowe akumulatory energią słoneczną, tak, aby dawały nam siłę przez resztę roku. Jeśli zawsze marzyliśmy o hamaku, zawsze chcieliśmy mieć stylową huśtawkę w ogrodzie czy też wygodne leżaki – po prostu to zrealizujmy to. Obecnie wybór jest bardzo szeroki, a  do tego często można znaleźć świetne produkty w promocyjnych cenach. Wykorzystajmy lato na 100%, bez żadnych kompromisów.

sloth-153779_640

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>