Navigation Menu+

Sensoryczny hit -prestiż i higiena w jednym

Posted on 8 listopada 2013 by in Pozostałe | 0 comments

sensor_fpp_40l_01-600x600

Naprzeciw oczekiwaniom klientów dbających o higieniczny tryb życia postanowiły wyjść firmy produkujące kubły na śmieci. Sam produkt  wydawałoby się trywialny, dający małe pole do popisu okazał się elementem wyposażenia domu i biura z olbrzymim potencjałem.Najzwyklejszy pojemnik na odpadki wyposażono w czujnik ruchu na podczerwień. Mechanizm działa bardzo prosto: wystarczy zbliżyć ręke, by wieko kosza automatycznie się otworzyło, oddalić ręke, by się zamknęło. Użytkowanie gwarantuje zachowanie czystości oraz najwyższych standardów higieny. Nie sposób nie pominąć samego designu i jakości wykonania. Powłoka pokrywająca kosz to nic innego jak stal nierdzewna minimalizująca pozostające bardzo często na tego typu powierzchniach, odciski palców. Futurystyczny kształt, oryginalny i nowoczesny look wkomponuje się w każdą przestrzeń.

Mimo, że jest to dość nowy produkt, na rynku dostępnych jest już kilka modeli, zróżnicowanych pod względem wielkości i cen.

kosz sensoryczny,koszt ok.1200zł.

kosz sensoryczny,koszt ok.1200zł.

 

Najdroższy z dostępnych na rynku to koszt około 1200zl. Sam sprzęt wyróżnia się specjalną funkcją 30-o sekundowego otwierania kosza przy częsty wyrzucaniu śmieci w trakcie typowych prac domowych jak sprzątanie czy gotowanie. Wewnątrz znajduje się plastikowy pojemnik dzięki któremu w prosty sposób dokonamy wymiany worka, mamy również gwarancje, że nie będzie on nieestetycznie wystawał z kosza.

Kosz Yellow Line.

Kosz Yellow Line.

 

Dwa pozostałe na jakie warto zwrócić uwagę powielają swoje funkcje. Czynnikiem decyzyjnym może być cena. Za kosz Yellow Line trzeba zapłacić ok. 330zł natomiast kosz sensoryczny Kangur nie powinien przekroczyć 840zł. Ostatni posiada dwie niezależne komory, dzięki czemu rewelacyjnie sprawdza się przypadku sortowania odpadów. Swoje zastosowanie może znaleźć w gabinetach kosmetycznych i dentystycznych.

 

Kosz sensoryczny Kangur.

Kosz sensoryczny Kangur.

 

 

Bez względu na to czy poszukujemy innowacyjnego sprzętu, który swoja role może spełniać w domu, czy w przestrzeni publicznej wachlarz możliwości jest duży. Tak jak często bywa w przypadku tego typu hitowych wynalazków największą różnicę widać, wtedy  kiedy analizujemy ceny.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>