Navigation Menu+

Innowacja wśród pralek

Posted on 12 grudnia 2012 by in Pralki | 4 comments

pralka-Amica-NavigatorX

Amica wprowadziła do swojej ofert sprzętów AGD model pralki, który wyposażony jest w szereg inteligentnych funkcji, które sprawią, że pranie będzie idealnie czyste, a my zaoszczędzimy czas i pieniądze.

Projektując pralkę Amica z serii NavigatorX producenci skupili się na uproszczeniu jej obsługi. Teraz korzystanie z programów praleki odbywa się bardziej intuicyjnie. Funkcja NavigatorX to seria praktycznych rozwiązań, w którym design oraz inteligentne oszczędzanie wzajemnie się uzupełniają. Wielu osobom niezwykle podoba się nowoczesny design pralek z serii Navigator, ale to nie jedyny powód dla którego warto zastanowić się nad zakupem tej pralki. Dostępne są one w klasie energetycznej A+++, co pozwala na znacznie mniejsze zużycie prądu (oszczędność energii do 32%), a to oznacza mniejsze rachunki za prąd.

Funkcja Aqua Jet to innowacyjny system dodatkowego obiegu wody w pralce. Woda wraz z proszkiem do prania jest pobierana z dołu bębna, a następnie z powrotem wprowadzana do bębna przez dwie dysze. Powoduje to, że woda z detergentem jest lepiej wymieszana i tym samym podnosi się skuteczność prania.

Pralki Amica dbają także o środowisko naturalne. Zastosowanie funkcji optymalizacji poboru wody ogranicza ilość wody zużywanej w czasie każdego cyklu prania i tym samym z naszego domowego budżetu upływa mniej pieniędzy na rachunki za wodę.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 2.0/5 (1 vote cast)
Innowacja wśród pralek, 2.0 out of 5 based on 1 rating

4 Comments

  1. Bawiłem się też tym i muszę przyznać ciekawe …

  2. Osobiście wolę pralki ładowane od góry, głównie ze względu na wygodę. Ale fajnie byłoby przetestować ten program mieszający detergent z wodą. Jednak nie wiem, czy kierowałabym się samym tym programem podczas kupna pralki. Niektóre programy w mojej pralce zapewne bym zamieniła na inne gdy była taka możliwość i bardziej zwróciłabym uwagę na klasę energetyczną…

  3. Piszesz, że uprościli obsługę, ale co to znaczy dokładnie?

  4. Ja z kolei slyszalam o funkcji, która sama rozpoznaje usterkę i kodem (zapewne dźwiękowym) przesyła przez smartfona do serwisu informację. Tym samym przyjeżdzający serwisant wie, z czym ma doczynienia i szybciej poradzi sobie z problemem.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>