Navigation Menu+

Strefa prania Eco Bubble na Heineken Open’er Festival

Posted on 6 lipca 2012 by in Ciekawostki, Pralki | 4 comments

2012-06-26-samsung-opener-ulotka-a6-rewers-01

Heineken Opener Festival Eco BubbleUczestnicy Heineken Open’er Festival, najpopularniejszego letniego wydarzenia muzycznego, odbywającego się nad polskim morzem, w tym roku będą mieli możliwość wyprać swoje ubrania w strefie Samsung Eco Bubble Zone. Odwiedzający strefę będą mogli wypróbować najnowsze tablety Samsung z dostępem do Internetu oraz obejrzeć dokumentalne filmy festiwalowe na telewizorze Samsung Smart TV. 

Heineken Open’er Festival co roku skupia kilkadziesiąt tysięcy fanów muzyki, sztuki, mody i niesamowitej atmosfery, której nie można poczuć w żadnym innym miejscu. Większość osób przyjeżdża nad morze specjalnie po to, by uczestniczyć w tym wydarzeniu, a wielu uczestników nocuje na polu namiotowym.

Samsung zaprasza tegorocznych uczestników festiwalu do odwiedzenia swojej strefy prania Eco Bubble Zone. Każda osoba będzie mogła bezpłatnie skorzystać z pralki Samsung Eco Bubble i wyprać swoje ubrania. Samsung zapewnia odwiedzającym zarówno detergenty piorące, jak i rozrywkę podczas oczekiwania na zakończenie prania. Odwiedzający strefę będą mogli wypróbować najnowsze tablety Samsung z dostępem do Internetu oraz obejrzeć dokumentalne filmy festiwalowe na telewizorze Samsung Smart TV. W strefie ustawiono wygodne kanapy, a obsługa i pracownicy Samsung chętnie doradzą i opowiedzą o nowych technologiach. Po odświeżeniu garderoby możecie zająć się usuwaniem zagnieceń dzięki specjalnemu stanowisku do prasowania.

Ze strefy prania Samsung Eco Bubble Zone skorzystać może każdy uczestnik w dniach trwania festiwalu w godzinach 10 – 20. Do użytku odwiedzających zostały oddane trzy pralko-suszarki działające w technologii Eco Bubble pozwalającej na skuteczne pranie w niskiej temperaturze. Każda osoba, która skorzysta z pralek w Eco Bubble Zone, dodatkowo otrzyma ręcznik z logo Samsung, który bez wątpienia przyda się podczas wakacyjnego wyjazdu.

Autorska technologia Eco Bubble zastosowana przez firmę Samsung gwarantuje skuteczność prania i najwyższą ochronę nawet najbardziej delikatnych tkanin. Dzięki milinom aktywnych bąbelków, które jeszcze przed rozpoczęciem cyklu prania powstają z mieszaniny detergentu i powietrza, ubrania są szybciej i dokładniej wyprane. Zastosowanie innowacyjnej technologii Eco Bubble pozwala na zachowanie idealnej czystości najbardziej delikatnych tkanin pranych nawet w tak niskiej temperaturze jak 15ºC.

 

Amicasmart.com na koszulkach Lecha

Na konferencji prasowej zorganizowanej 4 lipca zostały zaprezentowane koszulki, w których drużyna Lecha Poznań będzie grała w czasie spotkań w Lidze Europy. Nazwa strony internetowej amicasmart.com, która pojawiła się na nich jest poświęcona promocji inteligentnych rozwiązań technologicznych wykorzystywanych w urządzeniach marki Amica.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

4 Comments

  1. Ciekawe jest to, iż standardowa pralka rozpuszcza detergent całkowicie(dociera do wszystkich ubrań w pralce) w około 27 min. Eco bubble zajmuje 40 sek. :)
    Gratuluje strony !!! Bardzo mi się podoba

  2. Super, że wszystkie nowe modele Samsunga mają funkcje Diamond, czyli dopracowany bęben z dziurkami w kształcie diamentu, które nie pozwalają na zaciąganie tkaniny. Niektóre wcześniejsze modele miały ostro zakończone dziurki, przez co podczas prania tkanina wpadała w zagłębienia i dziurawiła się.

  3. Bardzo ciekawy pomysł na promocję. Nie kojarzę, żeby na żadnym festiwalu muzycznym, ktoś zorganizował strefę, w której można wyprać swoje ubrania, wyprasować je, a w między czasie pooglądać telewizje lub pobuszować w internecie. Co do pralek z technologią Eco Bubble, to rzeczywiście opcja prania w niskiej temperaturze, jest rzeczywiście kusząca i daje nadzieje, że ubrania będą się mniej niszczyły w trakcie prania.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>