Navigation Menu+

Najlepsze golarki męskie – przegląd

Posted on 15 października 2013 by in Ranking | 3 comments

Top-Ten-Fashion-Mistakes-Men-Make1

Mówi się, że prawdziwemu mężczyźnie do higieny ogólnej wystarczyć powinna kostka mydła i trochę zimnej wody. Najogólniej rzecz ujmując, można się z tym stwierdzeniem zgodzić (przynajmniej w części), niemniej są sytuacje, w których wypadałoby usunąć z twarzy zbędne owłosienie. Wtedy doskonale sprawdzi się maszynka do golenia, najlepiej elektryczna.

Przedstawiamy ranking golarek najchętniej wybieranych przez konsumentów w minionych miesiącach 2013 roku.

Eldom G47Eldom G47 – golarki Eldom słyną nie tylko z dobrej jakości, ale też niewysokiej ceny, co zawsze sytuuje je pośród najchętniej wybieranych maszynek w danym okresie. System golący składa się z trzech nieruchomych głowic, wspomagany przez odchylany trymer. Dużym atutem maszynki jest możliwość golenia zarostu zarówno na sucho, jak i na mokro (również podczas kąpieli), bez ryzyka uszkodzenia umyjemy też maszynkę pod bieżącym strumieniem wody. Maszynka jest bardzo dokładna, chociaż pracuje dosyć głośno. Bardzo ważny jest również fakt, że akcesoria do maszynki nie należą do najdroższych.

Braun Series 3 340 s-4Braun Series 3 340 s-4 – firma Braun to w kwestii produkcji małego AGD koncern uznany na całym świecie. Opisywana niżej maszynka to produkt wyposażony w potrójny, ruchomy system golący, który doskonale dopasuje się do kształtu naszej twarzy – dzięki temu golenie będzie o wiele dokładniejsze, a zatem i krótsze. Podobnie jak w przypadku maszynki marki Eldom, tak i tę możemy opłukać pod wodą oraz golić się podczas kąpieli w wannie bądź pod prysznicem. Maszynki, dzięki wbudowanemu akumulatorowi, można używać również po naładowaniu, bezprzewodowo. Rzecz jasna, na wyposażeniu znajduje się również trymer.

Panasonic ES-RT81-S503Panasonic ES-RT81-S503 – potrójny system golący na trzech ruchomych głowicach z nożykami zabezpieczonymi folią gwarantuje, że golenie się będzie nie tylko dokładne, ale i bardzo szybkie i wygodne. Odchylany trymer pomoże nam precyzyjnie przyciąć zarost, a nakładka ochronna da gwarancję bezpieczeństwa naszej twarzy. Co nie jest chyba dla nikogo zaskoczeniem, maszynki tej można używać pod prysznicem i w wannie, a także myć ją pod bieżącą wodą. Dodatkowo jednak zestaw wyposażony został w stacje czyszczącą i stację ładującą, dzięki czemu maszynka jest nie tylko czysta, ale też gotowa do użycia przez cały czas. W komplecie dołączana jest również szczotka do czyszczenia nożyków.

Zelmer SH1590Zelmer SH1590 – maszynka z potrójnym systemem golącym. Charakteryzuje się wyjątkowo długim czasem pracy na baterii, choć zazwyczaj nie będzie to konieczna z racji na fakt, że goli bardzo dokładnie. Maszynka ma szczelną obudowę na tyle, że bez strachu można z niej korzystać w wannie czy nawet pod prysznicem, a odchylany trymer pozwoli na precyzyjne dogolenie się. Jak w skrócie opisać tę maszynkę? Oferuje ona po prostu wszystko to, co oferować powinien produkt wysokiej klasy w przystępnej cenie.

 

Philips Aqua Touch AT89016Philips Aqua Touch AT890/16 – firma Philips słynie z maszynek do golenia najwyższej jakości, nic więc dziwnego, że w naszym rankingu uplasowała się na najwyższej pozycji. Potrójny system golący na trzech ruchomych głowicach sprawi, że ogolimy się szybko, sprawnie i dokładnie. Pomoże nam w tych technologia Super Lift&Cut, który przed ścięciem włoska delikatnie go unosi, dzięki czemu zarost ścinany jest tuż pod linią skóry. Oczywiście produkt tej jakości pozwala na wykorzystanie go pod wodą, również podczas kąpieli w wannie czy też zażywając prysznic; łatwo utrzymać go też w czystości, bowiem bez najmniejszego problemu maszynkę można opłukać pod wodą. Długi czas pracy na baterii da nam komfort użytkowania golarki niemal w każdych warunkach, a gdy staniemy w sytuacji podbramkowej maszynkę na jedno golenie naładujemy już w trzy minuty. Wysuwany trymer dodatkowo ucieszy tych, którzy lubią dokładnie przyciąć zarost.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

3 Comments

  1. to jednak mam wyczucie co do dobrego sprzętu – mam właśnie ten model philipsa aqua touch i nawet mógłbym powiedzieć, że golenie jest przyjemniejsze od czasu kiedy mi nie wyskakują wypryski i się wreszcie nie zacinam jak było kiedyś przy maszynce. i zdecydowanie życie ułatwia możliwość wskoczenia z golarką pod prysznic

  2. Bardzo dobry artykuł! Super, dziękuję!

  3. Bardzo dobry artykuł! Super, dziękuję!

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>