Navigation Menu+

Najtańsze kuchenki mikrofalowe do zabudowy

Posted on 30 stycznia 2015 by in Kuchenki mikrofalowe, Promocje, Ranking | 0 comments

amica-amg

Wykańczasz kuchnię i musisz zainwestować w kuchenkę mikrofalową do zabudowy? Jeśli Twoje fundusze na ten konkretny sprzęt są ograniczone, wybór może nie być prosty. Postanowiliśmy przyjrzeć się najtańszym i zarazem najpopularniejszym mikrofalówkom tego typu na rynku, które imponują także swoją jakością.

Kuchenka mikrofalowa to w dzisiejszych czasach „must have” wyposażenia praktycznie każdej kuchni na świecie. Sprzęt ten możemy zakupić już za 399 złotych. Którą markę i model warto jednak wybrać, by imponował on zarówna niską ceną, jak i wysoką jakością oraz bezawaryjnością? Postanowiliśmy przyjrzeć się najpopularniejszym reprezentantom tego grona w polskich sklepach.

 

Whirlpool AMW 100 IX

indeks

Propozycja od firmy Whirlpool, która dysponuje pojemnością 20 litrów. Maksymalna moc tej mikrofali to 800 watów, a oprócz podstawowej funkcji podgrzewania, mamy w niej do dyspozycji także opcję grillowania, gotowania i rozmrażania. Podstawowa wersja o ciekawym kształcie i kuszącej cenie zarazem.

Cena: 399 złotych

 

Indesit MWI122.1X

indesks

Odrobinę droższy sprzęt od firmy Indesit. Ta srebrna kuchenka dysponuje pojemnością do 20 litrów, zapewniając podstawowe funkcje, takie jak: gotowanie, grill, podgrzewanie i rozmrażanie. Oprócz tego wspomniany model zapewnia jednocześnie 5-poziomowy dobór mocy i interesujący wygląd.

Cena: 549 złotych

 

Zelmer 29Z019 (ZKM2919X)

9572104-1-1-5-zelmer-29z019-zkm2919x

17 litrowa mikrofala, o maksymalnej mocy 700 watów. Za niewygórowaną cenę mamy w niej do dyspozycji opcje grillowania, podgrzewania oraz rozmrażania. Sprzęt od firmy Zelmer dysponuje też dodatkowo blokadą rodzicielską, funkcją kombi (grill i podgrzewanie jednocześnie) oraz możliwością gotowania wieloetapowego.

Cena: 549 złotych

 

Amica AMM20BIM

78633a48db07d2a0c8b51fac3ee5ef14

Mikrofalówka AMM20BIM od polskiej marki Amica ma pojemność 20 litrów, a jej moc maksymalna to 800 watów. Podobnie jak jej poprzedniczki, także i w tej kuchence mamy do dyspozycji podstawowe programy w postaci: grillowania, podgrzewania oraz rozmrażania, a także opcję kombi. Ciekawy model, o niskiej cenie.

Cena: 599 złotych

 

Whirlpool AMW 140 IX

f-whirlpool-amw-140-ix

Kolejny sprzęt od marki Whirlpool w naszym zacnym gronie. Podobnie, jak większość poprzedniczek, dysponuje standardową mocą do 800 watów i funkcjami w postaci: gotowania, grillowania, podgrzewania i rozmrażania. Pojemność AMW 140 IX to 20 litrów, a dodatkowo wyposażona jest ona w designerski wyświetlacz LED, który zdecydowanie wyróżnia ją wśród konkurentek.

Cena: 599 złotych

 

Zelmer ZKM 2021 EB

indekss

Nasz ranking zamyka drugi produkt marki Zelmer. Model ZKM 2021 EB to po raz kolejny standardowe 20 litrów pojemności, 800 wat i funkcje gotowania, grillowania, podgrzewania i rozmrażania. Opcje dodatkowe tej kuchenki to między innymi: blokada rodzicielska, funkcja kombi czy gotowanie wieloetapowe. W porównaniu do modelu 29Z019 jest jednak odrobinę droższa.

Cena: 599 złotych

 

Dobrą mikrofalówkę do zabudowy można dostać już za niespełna 400 złotych. Wybór jest duży, a specyfikacja poszczególnych modeli jest bardzo zbliżona. Przy konkretnym wyborze znaczenie powinien mieć więc w tym przypadku po prostu wygląd. Warto wybrać taką kuchenkę, która wizualnie będzie pasować do reszty sprzętów AGD w naszej kuchni.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>