Navigation Menu+

Ranking piekarników – sierpień 2013

Posted on 29 sierpnia 2013 by in Ranking | 1 comment

Bosch-HBA43T350

Wybór piekarnika odbywa się przeważnie raz w życiu. Dlatego też decyzja ta jest niezwykła ważna i trzeba pojeść do niej ze zdrowym rozsądkiem. Jeśli akurat nie orientujesz się jakie piekarniki są godne uwagi, ten artykuł jest dla Ciebie. Prezentujemy poniżej najpopularniejsze piekarniki w sierpniu.

W naszym rankingu, w pierwszej trójce uplasowały się:
1.Bosch HBA43T350
2.Samsung BQ1D6G144
3.Mastercook MB-8EN

Czym się charakteryzują?

Bosch HBA43T350

Pierwszy z piekarników w naszym rankingu to urządzenie marki Bosch. Stylowy, srebrny sprzęt doskonale odnajdzie się zarówno w klasycznej, jak i nowoczesnej kuchni. Piekarnik ten jest urządzeniem o klasie energetycznej A, za sprawą której oszczędzana jest energia, a tym samym otrzymamy niskie rachunki za prąd.
Wnętrze piekarnika pokryte jest emalią GranitEmail, która umożliwia łatwe czyszczenia. Co więcej, jest ona odporna na zarysowania.
Piekarnik działa przy 7 rodzajacg grzania (m.in. górne/dolne, grill z termoobiegiem czy grzanie dolne). Wśród funkcji urządzenia znajdziemy grilla (opiekacz), rozmrażanie, a także szybki nawiew. Sprawną i efektywną pracę zapewni z kolei termoobieg utrzymujący w każdym miejscu piekarnika taką samą temperaturę. Warto tutaj równocześnie zaznaczyć, że niezależnie od temperatury panującej we wnętrzu, urządzenie zawsze będzie miało chłodny front o temperaturze 40 ° C.
Piekarnik idealnie sprawdzi się  w posiadaniu rodzin z małymi dziećmi. Za sprawą chowanego pokrętła, ciekawskie rączki maluchów nie włączą czy też nie wyłączą niechcący piekarnika. Dodatkowe zabezpieczenie otrzymujemy za sprawą osobnej blokady przed przypadkowym uruchomieniem urządzenia.
Na koniec należy wspomnieć o systemie czyszczenia EcoClean , która poprzez zastosowanie specjalnej warstwy pokrywającej ściany piekarnika rozkłada zanieczyszczenia oraz pozbywa się przykrych zapachów.

Wymiary
Szerokość 59,5 cm,
Wysokość 59,5 cm,
Głębokość 53,4 cm.

Bosch HBA43T350

Źródło zdjęcia : bosch-home.pl

Samsung BQ1D6G144

Na drugim miejscu uplasował się piekarnik Samsung BQ1D6G144. Nowoczesny zarówno pod względem designu, jak i wykorzystywanych technologii sprawdzi się w domu każdej profesjonalnej Pani domu. Główną zaletą piekarnika jest wykorzystanie systemu Dual Cooking. Wykorzystuje ona technologię Twin Convection, która umożliwia pieczenie dwóch różnych potraw wymagających różnych temperatur jednocześnie. Co więcej ustawimy również dwa ustawienia czasu. Kolejną zaletą, która przyciąga potencjalnych klientów jest Auto Menu. Pozwala ona na dobrania idealnej temperatury i czasu trwania pieczenia do potrawy.
Wielkim ułatwieniem są również wysuwane podstawki z prowadnic teleskopowych.
Warto również wspomnieć o systemie Soft Door, które sprawiają, że otwieranie drzwi odbywa się wyjątkowo płynnie.
Wśród funkcji znajdziemy grill czy termoobieg.
Bezpiecznie korzystanie ze sprzęty zapewnione jest dzięki chłodnym drzwiom, chłodnej obudowie oraz blokadzie przed przypadkowym uruchomieniem. Piekarnik posiada również chowane pokrętła.

Wymiary
Szerokość 59,5 cm,
Wysokość 59,5 cm,
Głębokość 57,2 cm.

Samsung BQ1D6G144
Źródło zdjęcia: images.samsung.com

Mastercook MB-8EN

Na trzecim miejscu w naszym sierpniowym rankingu znalazł się piekarnik Mastercook MB-8EN. Sprzęt o eleganckiej czarnej obudowie oraz stylowych pokrętłach już z daleka przyciąga uwagę. Piekarnik oznaczony jest klasą energetyczną A, co zapewnia otrzymywanie niskich rachunków.
Piekarnik pozwala na pieczenie w zakresie 8 funkcji w tym funkcji grilla oraz termoobiegu.
We wnętrzu znajduje się emalia Top Slide a dodatkowo, urządzenie wyposażone jest w Aqua Sliding, czyli czyszczenie piekarnika parą wodną.
W zakresie bezpieczeństwa spotkamy się z funkcją blokady przed dziećmi, a także z systemem chłodzenia obudowy piekarnika.

Wymiary
Szerokość 59,5 cm,
Wysokość 59,5 cm,
Głębokość 55,2 cm.
Mastercook MB-8EN
Źródło zdjęcia: mastercook.pl

Czy któryś z nich przykuł Twoją uwagę?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

1 Comment

  1. Strasznie chciałabym mieć piekarnik Samsung BQ1D6G144. Pieczenie dwóch różnych potraw przy różnych temperaturach za jednym razem? Genialne!

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>