Navigation Menu+

AGD na straży urody

Posted on 10 lipca 2012 by in Uroda | 1 comment

1379290_fashion_2

Nowe technologie i zaawansowana elektronika służą nie tylko wyposażeniu naszej kuchni i funkcjonalności gospodarstwu domowego. Coraz ciekawsze rozwiązania technologiczne obejmują również dziedzinę pielęgnacji urody. Osoby zainteresowane tym szerokim obszarem AGD wiedzą, jak bardzo tego typu zaawansowane urządzenia mogą ułatwić  zabiegi pielęgnacyjne.

Oto krótki przegląd bardzo praktycznych i nowoczesnych urządzeń służących naszej urodzie.

Depilator laserowy Philips Lumea SC2001/00

Laser depilacja Philips

 

 

 

 

 

 

Lumea SC2001/00 to jeden z najbardziej zaawansowanych domowych depilatorów laserowych na rynku. Dzięki filtrowi UV jest bezpieczny dla skóry. Depilator jest bardzo prosty w użyciu i w przeciwieństwie do większości tego typu sprzętów ma niewielkie gabaryty, dzięki czemu można go zabrać w podróż.

Szczotka z jonizacją Frizz Therapy Remington B8400

 

 

 

 

 

To absolutny hit jesli chodzi o domową pielęgnację włosów. Szczotka uwalnia podczas czesania jony dla antystatycznej ochrony włosów, a jej grzebienie wypełnione mikroodżywką pielęgnującą włosy i zapobiegają ich elektryzowaniu się.

Prostownica Braun Satin Hair 7 Colour

 

 

 

 

 

Prostownica stworzona do układania pięknych, lśniących fryzur i ochrony delikatnych, farbowanych włosów. Dysponuje funkcją jonizacji satin ions, która do 50% ogranicza utratę wilgoci podczas stylizacji. Przeciwdziała puszeniu i elektryzowaniu się włosów, błyskawicznie nadając im gładkość. Opatentowane uginające się płytki rozprowadzają nacisk równomiernie, zapobiegając uszkodzeniu włosów.

Lokówka Rowenta Curl Active CF 6510

Nowoczesna lokówka

 

 

Lokówka z funkcją szybkiego nagrzewania oraz z automatycznego nawijania włosów. część lokówki mająca kontakt z włosami pokryta jest powłoką ceramiczną, dzięki której są one dobrze chronione przed wysoką temperaturą i mają połysk.

Suszarka BaByliss Ultra Shine 5138U

Suszarka nadająca połysk włosom

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Suszarka z funkcją jonizacji chroni włosy przed utratą ich naturalnej wilgotności, zapobiega ich elektryzowaniu się. Przycisk „cool shot”: powoduje ochłodzenia powietrza wypływającego z suszarki, co pomaga uzyskać efekt lśniących i gładkich włosów poprzez domknięcie ich łusek.

Sauna do twarzy Panasonic EH2424

Sauna do twarzy marki Panasonic

 

 

 

 

 

 

Sauna do twarzy EH2424 firmy Panasonic, aparat na parę jonową, jest bardzo nowoczesnym urządzeniem do czyszczenia i głębokiego nawilżania twarzy.Sauna do twarzy EH2424 rozprasza kropelki pary, 8000 razy mniejsze niż zwykła para wodna. Dzięki temu, rozpylona para jonowa wnika w warstwy skóry, aż do keratyny i wspomaga w ten sposób funkcje regenerujące.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

1 Comment

  1. Myślałam o depilatorze laserowym. Miałam kilka zabiegów samej depilacji laserowej i po ok 6 seriach widać znaczne efekty. Jeśli by tak zrobic kilka części ciała to wychodzi sporo pieniędzy. Z urządzeniem byloby duzo taniej.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>