Navigation Menu+

Prostownice do włosów – najlepsze typy 2013

Posted on 27 października 2013 by in Uroda | 0 comments

prostownica

Każda kobieta marzy o pięknych i lśniących włosach. W tym celu pielęgnujemy je w najróżniejszy sposób. Używamy nie tylko kosmetyków, ale i sprzętów pielęgnacyjnych. Jednym z dobrodziejstw w tym przypadku jest prostownica. Wiele kobiet wręcz nie wyobraża sobie bez niej życia. Ze względu na to, że działa ona w warunkach wysokiej temperatury należy zastanowić się nad jej odpowiednim wyborem. Należy jednak zauważyć, że nieprawdziwym stwierdzeniem jest, że prostownica pali włosy w 230 °C (tyle wynosi maksymalna temperatura w większości z nich). Otóż nie, dopiero przy 280 °C  ma ona negatywny wpływ na włosy. Mając zatem na uwadze zdrowie i piękno włosów poniżej zestawiliśmy najlepsze prostownice 2013.

Bosch PHS8667 ProSalon Sensor Protection

Bosch PHS8667 ProSalon Sensor Protection to prostownica, która łączy w sobie najwyższej jakości pielęgnację, komfort oraz ochronę włosów. Prostownica wyposażona jest w płytki pokryte powłoką anodyzowaną. Tym samym są one odporne na wszelkie zarysowania oraz na środki do stylizacji włosów (np. brak powstawania rdzy). Co więcej, płytki są ruchome, dzięki czemu idealnie dopasowują się do włosów. Z kolei ich specjalne zakończenia umożliwiają zróżnicowaną stylizację włosów – także kręcenie. Warto również zaznaczyć, że w płytkach równomierne rozprowadzane jest ciepło – daje to doskonałe efekty. A żeby nadać włosom jak najlepszą ochronę, sprzęt wyposażony jest w alarm wibracyjny. Alarm włącza się, gdy zbyt mocno ściśniemy prostownicę do włosów. Przekłada się to na ich nienaruszoną strukturę. Dodatkowo, sprzęt wyposażony jest w sensor chroniący włosy przed zniszczeniem. Wszystkie zapominalskie kobiety docenią również automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa – nieużywany sprzęt wyłączy się dam po ok godzinie.
Na koniec warto wspomnieć o jonizacji. Wykorzystując ją, włosy nie elektryzują się – cechują się wręcz lekkością i miękkością, a przy tym są podatne na układanie.

Bosch PHS8667 ProSalon Sensor Protection

Źródło zdjęcia: amazon.de

Babyliss ST87E

Prostownica Babyliss ST87E ( I-Pro 230) to perfekcyjne połączenie efektów i profesjonalizmu.
Prostownica wykorzystuje technologię i-temperaturę, która poprzez wyjątkowo szybkie nagrzewanie (pełna gotowość już po 30 sekundach) i utrzymywanie ciągłej wysokiej temperatury daje oszałamiające efekty. Już po pierwszym przeciągnięciu po paśmie włosów widać znaczącą różnicę. Ciekawostką jest to, że płytki w prostownicy są o 25% procent dłuższe niż w przecietnym sprzęcie tego typu, co przekłada się na szybszą i skuteczniejszą pracę.  Co więcej, płytki posiadają powłokę cermiaczno-tytanową, co sprawia, że są wyjątkowo gładkie, a tym samym doskonale prostują włosy. Model Babyliss wykorzystuje również jonizację zapobiegającą elektryzowaniu się, skręcaniu i puszeniu włosów. Przyczynia się za to do pięknych, zdrowych i lśniących włosów.
Prostownica posiada automatyczny wyłącznik – już nigdy więcej wracania się do domu, by wyłączyć sprzęt. Warto wspomnieć, ze maksymalna temperatura to 230 °C, co sprawia, że urządzenie poradzi sobie z nawet najbardziej gęstymi i Babyliss ST87Eniesfornymi włosami.
Źródło zdjęcia: alejka.pl

Philips Salon Straight Ceramic HP8341/00

Model Philips Salon Straight Ceramic HP8341/00 to idealna propozycja dla pań ceniących sobie szybkość i skuteczność. Prostownica działa w temperaturze do 230 °C czym pozwala otrzymać najlepsze efekty przy każdej strukturze włosa. Urządzenie posiada ceramiczne płytki oraz pielęgnację jonową czym sprawia, że włosy prostowane są w przyjaznych warunkach.
Co więcej, prostownica Philips wykorzystuje technologię EHD+ która poprzez równomierne nagrzewanie (brak gorących punktów) gwarantuje ochronę włosów – po użyciu urządzenia, włosy są wyjątkowo lśniące.
To jednak nie koniec, wielkim pozytywem modelu Philips jest krótki czas nagrzewania – już po 30 sekundach prostownica jest gotowa do pracy. Istotne jest również to, że po 60 minutach nieużywania, prostownica sama się wyłączy. Jest to nie lada zaleta dla zapominalskich kobiet, które choć raz musiały się wrócić do domu, by sprawdzić, czy na pewno wyłączyły urządzenie.
Na koniec warto wspomnieć o kablu – długość 2 metrów przyczynia się do wygody i komfortu użytkowania.
Philips Salon Straight Ceramic HP834100

Źródło zdjęcia: philips.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>